Udalosti

Zahraničné konferencie umelej inteligencie – tipy

Úvodný obrázok zdroj: Rudy-and-Peter-Skitterians, Pixabay

Pokračujeme s tipmi na konferencie týkajúce sa umelej inteligencie. Ak ste si odskočili do zahraničia, pozrite sa, ktoré podujatia máte v blízkosti.

Október – Európa

Názov: AI in retail (Umelá inteligencia v malooobchode)

Dátum: 16. október 2019

Miesto: Londýn, (UK)

Program: Prípadové štúdie ako umelá inteligencia pomohla v marketingu, ochrana dát s pomocou umelej inteligencie či technológie, ktoré vám pri podnikaní nepomôžu. Čo ešte ponúkajú sa dozviete TU.

 

Názov: International Conference on Artificial Intelligence, Automation and Robotics 2019

Dátum: 16. – 17. október 2019

Miesto: Paríž, (FR)

zdroj: edmondlafoto, Pixabay

Program: Prvý deň je venovaný robotike, dotknú sa aj otázky etiky, zatiaľ čo počas druhého dňa rozoberú automatizované nástroje, medicínsku technológiu či inovácie. Do podrobna však nejdú ani na stránke, hlavné oblasti TU.

 

Názov: Artificial Intelligence: Challenges for Intellectual Property Law (Umelá inteligencia: Výzvy ohľadne práva duševného vlastníctva)

Dátum: 17. – 18. október 2019

Miesto: Brusel, (BE)

Program: Priblížia vám témy ako systémy s použitím umelej inteligencie pri presadzovaní práv duševného vlastníctva, ochrana softvéru použitého pri technológiách umelej inteligencie či vlastníctvo umelej inteligencie. Viac kľučových tém nájdete TU.

 

Názov: 6th World Machine Learning and Deep Learning Congress

Dátum: 24. – 25. október 2019

Miesto: Helsinki, (FI)

Program: Využitie strojového učenia aj hlbokého strojového učenia napr. v medicíne, generatívne konfrontačné siete (GAN) pri detekcii enomálií či ako spraviť svet lepším za použitia umelej inteligencie. Konferencia nie je len pre vedcov a výskumníkov, ale aj vývojárov a profesorov.  Viac z programu TU.

zdroj: Anastasia Borisova, Pixabay

Názov: CyberSec & AI Prague

Dátum: 25. október 2019

Miesto: Praha, (CR)

Program: Trendy aj vývojárske riešenia z oblasti strojového učenia či umelej inteligencie všeobecne, zamerané na kybernetickú bezpečnosť.  Detekcia malvéru založená na strojom učení či pôvod identifikovaný z kódu. Viac o programe TU.

 

Október – iné

Názov: Russian conference on artificial intelligence

Dátum: 21. – 25. október 2019

Miesto: Ulyanovsk, (RU)

Program: Jednotlivé celky ako strojové učenie, NLP či hlboké strojové učenie, na ne sa pozrú rečníci v príspevkoch ako metódy neurónových sietí, psychologické aspekty umelej inteligencie aj systémy Industry 4.0. Viac oblastí TU.

zdroj: Mary Pahlke, Pixabay

Názov: AI summit VIC 2019 

Dátum: 24. október 2019

Miesto: Viktória, (AU)

Program: Prípadové štúdie a náhľady stratégií s využitím umelej inteligencie pre vašu spoločnosť, ochrana spoločnosti s využitím technológie umelej inteligencie aj otázka etiky pri jej nasadzovaní. Program konferencie nájdete TU.

 

Názov: Responsible AI Summit Montreal

Dátum: 24. – 25. október 2019

Miesto: Montreal, (CA)

Program: Kombinácia trendov, najnovších technológií v spojení s reálnym použitím na jednom mieste. Hlboké strojové učenie pre umelú inteligenciu na konverzovanie, použitie GAN pri trénovaní sietí s neúplným datastetom či umelá inteligencia pri šoférovaní. Viac o programe TU.

Zdroj: 10times

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *