Udalosti

Umelá inteligencia – konferencie na Slovensku

Úvodný obrázok zdroj: Mary Pahlke, Pixabay – upravené

Ak je umelá inteligencia pre vás stále neznáma,  minule sme uviedli pár tipov v článku TU ako začať s programovaním. Online kurzy vám majú pomôcť dostať sa do tajov programovania, ak nemáte napr. so strojovým učením veľa skúseností.  Už získané zručnosti si môžete zlepšiť v pokročilej úrovni kurzu. Ak vás zaujíma skôr teoretická rovina či samotná implementácia riešenia, pozrite sa na konferencie, kde umelá inteligencia dostala priestor, aj keď iba čiastočne. Na niektoré ste možno už prihlásení, ďalšie ponúkame ako inšpiráciu do budúcna. Tentokrát sme sa zamerali iba na slovenské mestá.

Október

Názov: Výrobný manažment

Dátum: 15. – 16. október 2019

Miesto: Žilina

Program: Vhodný pre riadiacich pracovníkov či manažérov, ktorí chcú načerpať inšpirácie ako začleniť technológiu, vrátane umelej inteligencie, do svojej výroby a pohnúť sa vpred. Viac v programe na stránke TU.

Názov: Bezpečnosť a dostupnosť dát

Dátum: 24. október 2019

Miesto: Bratislava

Program: Využitie umelej inteligencie pri detekcii hrozieb či Zero Trust architektúra, Enterprise Mobility Management ako bezpečnosť firemných mobilných zariadení, vzdelávanie zamestnancov. Viac v programe na stránke TU.

zdroj: Quinn Kampschroer, Pixabay

November

Názov: Judgment Day 14

Dátum: 6. november 2019

Miesto: Bratislava

Program: Konferencia o informačnej bezpečnosti, kde sa dozviete pár slov o mieste, ktoré zastáva umelá inteligencia v kybernetickej bezpečnosti, o bezpečnosti štátu, forenznej analýze, kryptomene a jej ťaženia. Viac tém na stránke TU, presný program sa pripravuje.

Názov: 14th IWKM – International Workshop on Knowledge Management

Dátum: 7. – 8. november 2019,

Miesto: Bratislava

Program: Workshop zameraný na znalostný manažment s aplikovaním do priemyslu, obchodu a vzdelávania. Jazykom konferencie je angličtina. Hlavné témy sú rozpísané na samotnej stránke TU nižšie.

Názov: ITAPA 2019

Dátum: 11. – 13. november 2019

Miesto: Bratislava

Porgram: IT konferencia vo verejnej správe, zameranie na smart cities, elektronické zdravotníctvo, smart mobilita či eGovernment. Viac z programu TU.

zdroj: rawpixel, Pixabay

 

Názov: Management pohľadávok 2019 

Dátum: 19. – 20. november 2019

Miesto: Bratislava

Program: Prostredie pre podnikateľov na Slovensku nie je úplne ideálne. Dôvodom sú rozhodnutia a správanie nie len tých, ktorí ho nastavujú, ale aj samotných podnikateľov, ktorí sa v ňom pohybujú. Nezaplatené faktúry či exekúciu neprajeme nikomu, ale ako sa s nimi vysporiadať, aj o tom bude spomínaná konferencia. Viac o programe nájdete TU.

Budúci týždeň ponúkneme tipy cestovateľom a pozrieme sa na zahraničné konferencie, kde si našla umelá inteligencia taktiež svoje miesto.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *